A Ride in Panama City, the Capital City of Panama. Next Stop: Colombia!Przejażdżka po Panama City, stolicy Panamy. Następny Przystanek: Kolumbia!

I’m leaving Panama City and heading to Colombia! Yes, the road is missing but there are several boats that are supposed to take me further down. My first stop: Carti island. The last one: Turbo, Colombia. Having no knowledge about boat schedules I’m almost sure that I’ll remain off the grid for a week or two. Stay tuned for the message from the other continent and in the meantime check out the short ride I recorded yesterday.

Postanowione. Wyjeżdżam z Panama City i udaję się w stronę Kolumbii. Do Ameryki Południowej żadna przyzwoita droga nie prowadzi, jest jednak kilka łodzi i statków które utrzymują ruch na tej trasie. Pierwszy przystanek: wyspa Cart w Panamie, port docelowy: Turbo w Kolumbii. Z tego co się zorientowałem czeka mnie kilka przesiadek i o ile rozkładu jazdy jednostek pływających poznać nie jestem w stanie, to pewny jestem tego że czeka mnie tydzień lub dwa bez internetu. Mam nadzieję, że przygotowany na szybko film z wycieczki po Panama City umili wam oczekiwania na wieści z drugiego kontynentu.


Comments

2 odpowiedzi na „A Ride in Panama City, the Capital City of Panama. Next Stop: Colombia!Przejażdżka po Panama City, stolicy Panamy. Następny Przystanek: Kolumbia!