KONKURS!!! Do wygrania przepiękne rękodzieło Indian Kofan z północnego Ekwadoru!

Jako że dziś mija równy rok (!!!) od kiedy stałem się właścicielem mojego cudownego moto, a także jako że jakiś czas temu „zrobiłem” pierwsze 10000 kilometrów to zapraszam Was do zabawy.

DO WYGRANIA

Z niedawnej wizyty u indian przywiozłem dla Was coś wyjątkowego, jest to bowiem przepiękny kawałek lasu deszczowego z północnego Ekwadoru. Coś czego nigdy nie wyprodukują w Chinach, a o co powalczyłby niejeden kolekcjoner. Posłuchajcie.

Bransoletka została ręcznie wykonana przez indiankę Kofan z materiałów w 100% pochodzących z lasu deszczowego. Bransoletka jest tkana z nici własnoręcznie wyprodukowanych z liści palmowca, które farbowane są naturalnymi barwnikami z kwiatów drzew rosnących nieopodal, po czym klecona wraz z suszonymi pestkami owoców. Kobieta, która przygotowała tę bransoletkę jest żoną Alejandro, lokalnego człowieka medycyny, a w tkaniu nici pomagał jej sam szaman, co zresztą mogliście zobaczyć na ostatnim filmie. W trakcie ceremonialnego rytuału spożywania herbatki Ayahuasca Alejandro poświęcił rękodzieło, także bransoletka to 200% mocy ochronnej prosto z dżungli! I pamiętajcie, za 20 lat, kiedy obecne pokolenie starych szamanów wymrze, próżno będzie szukać podobnych cudeniek. Dlatego śpieszcie ze zgłoszeniami!

ZASADY KONKURSU

Aby wziąć udział w konkursie należy:

ROZWIĄZANIE KONKURSU

Trzy osoby, które będą najbliżej finalnego stanu licznika otrzymają po jednej sztuce rękodzieła, a osoba która będzie najbliżej faktycznego stanu będzie sobie mogła wybrać kolor. Aha, no i komentarze z napisem „Edytowany” nie biorą udziału w konkursie.

Konkurs potrwa tak do Trzech Króli, także nie ma co zwlekać. Rozwiązanie konkursu z wiadomych względów odłożone w czasie, a rozdanie nagród nastąpi jak już będę w jakimś miejscu gdzie przesyłki będą kosztowały ludzkie pieniądze.

Dla przypomnienia, film o szamanie z Amazonii: