Latino Soap Opera, Episode 1: From Medellin to BogotaTelenowela Latynoamerykańska, Odcinek 1: Z Medellin do Bogoty

The trip from Medellin to Bogota have it’s own movie already and it’s the first time where you’ll see me speaking to the camera. Don’t know if there’s any talent behind it and the judgement is yours. I’d only advise you to watch carefully because somewhere in the second half I drop the motorbike and fall down with it.

It seems that it’s going to be a beginning of new series called „Latino Soap Opera”. In the series you can expect roaming around interesting places here and everything from a little bit less backpacker perspective. It’s the life of a moto tourist now.Podróż z Medellin do Bogoty doczekała się wreszcie filmu i jest to pierwszy raz, gdy zobaczycie mnie mówiącego do kamery. Czy mam parcie na szkło? To już ocenicie sami. Polecam oglądać uważnie, bo w środku ukryte są smaczki, a gdzieś w drugiej połowie przewracam się wraz z motocyklem.

Wszystkie znaki na niebie wskazują na to, że będzie to początek serii pt. „Telenowela Latynoamerykańska”. W serialu możecie spodziewać się wojaży po ciekawszych miejscach, a wszystko to z perspektywy już trochę mniej backpackerskiej, bo z życia moto turysty.


Comments

Jedna odpowiedź do „Latino Soap Opera, Episode 1: From Medellin to BogotaTelenowela Latynoamerykańska, Odcinek 1: Z Medellin do Bogoty